Online půjčka - Nejspíše se nepodařilo nahrát obsah, nebo máte zablokované obrázky v prohlížeči. Povolte si ve svém prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte internetovou stránku v plné verzi!Online půjčka

Chcete online půjčku bez poplatků předem? Nechcete se obávat zamítnutí, protože máte záznam v registrech? Tak si požádejte o naši půjčku bez poplatků. Naše online půjčka bez poplatků předem je pro vás k dispozici ještě dnes. Vše zcela zdarma.

Požádat o půjčku
Půjčky s exekucí - Nejspíše se nepodařilo nahrát obsah, nebo máte zablokované obrázky v prohlížeči. Povolte si ve svém prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte internetovou stránku v plné verzi!Půjčky s exekucí

Chcete vyplatit svoje exekuce? Nechcete už jen přežívat, protože exekutoři si berou celou vaši výplatu? Tak si požádejte o naši půjčku na vyplacení exekucí.

Více informací
Půjčka pro OSVČ - Nejspíše se nepodařilo nahrát obsah, nebo máte zablokované obrázky v prohlížeči. Povolte si ve svém prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte internetovou stránku v plné verzi!Půjčka pro OSVČ

Potřebujete financovat svoje podnikání? Nemáte prostředky do podnikání ale potřebujete je? Požádejte si o naši podnikatelskou půjčku a to bez poplatků předem. Naše podnikatelská půjčka je k dispozici pro každého a ihned.

Podnikatelská půjčka

Podnikatelská půjčka - Půjčka pro podnikatele - Online půjčka bez poplatků - Rychlá půjčka bez poplatků

Potřebujete investice pro své podnikání? Jste začínající podnikatel? Máte nízké nebo nulové daňové přiznání? Je vaše podnikání ztrátové a vy chcete peníze využít pro záchranu své firmy? Potom je zde rychlá nebankovní půjčka pro podnikatele.
V mnoha případech vám může pomoci a zachránit tak nejen vaše podnikání, ale často také střechu nad hlavou nebo momentální životní úroveň. Nebankovní půjčky pro podnikatele jsou vždy bez náhledu do registru dlužníků.

Půjčka pro podnikatele se poskytuje na cokoliv. Nemusíte sdělovat svůj záměr nebo to, jak s půjčkou naložíte. To vám dává skvělou příležitost vyřešit svoji těžkou životní situaci, ve které se momentálně nacházíte.

Ve skoro každém podnikání se dostanete do situace, kdy potřebujete peníze na rozvoj svého podnikání (rozjezd podnikání, využití investiční příležitosti, atd.). Pokud podnikateli chybí finanční prostředky, obrátí se na banku. Banky bohužel v poslední době nejsou příliš nakloněny k poskytování půjček pro drobné živnostníky a to z důvodu velké rizikovosti investice.

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - proč naše půjčka

V poslední době si stále více podnikatelů i začínajících žádají o nebankovní půjčku nebo úvěr u nebankovních společností, protože banky v poslední době zpřísnily posuzování podnikatelských úvěrů, půjček nebo hypoték a stále si kladou vyšší nároky na podnikatele.
Kromě potřebného dvouletého daňového přiznání musí být podnikatel i zajištěn, tzn. mít dostatečný firemní majetek, jímž může bance ručit.
Dále musíte u bankovní půjčky uvádět účel půjčky, na co přesně finance potřebujete (ne však vždy). Naše nebankovní půjčka pro podnikatele nebo úvěr může být použita "na cokoliv", co je pro nás důležité je vaše schopnost splácet.
Nebankovní půjčka pro podnikatele je často poslední nadějí živnostníků a podnikatelů, kteří potřebují peníze i na něco jiného než jen pro své podnikání. S nebankovní půjčkou pro podnikatele se vám otevře nová cesta, která nabízí určitou naději nápravy momentální situace a nového začátku.

K získání podnikatelské půjčky vám většinou postačí občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list či cestovní pas), bankovní spojení (popřípadě výpis z účtu), kopie živnostenského listu.

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - podmínky

Jednotlivé podmínky se liší podle požadované výše půjčky. Půjčka pro podnikatele není podmíněná čistým registrem dlužníků nebo výší příjmů. To je pro nebankovní zdroje bezvýznamnou informací.

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - výhody

Nebankovní půjčka pro osvč je jedinečný způsob pro vyřešení většiny finančních problémů. Ať vás již trápí podnikatelské nebo soukromé záležitosti, tak naše nebankovní půjčka pro podnikatele je může všechny vyřešit najednou.

- možnost půjčky bez ručitele i ručením nemovitostí (může být vyžadováno ručení v některých případech)
- není potřeba nahlížet do bankovních i nebankovních registrů
- půjčka je poskytnuta i v případě nedostatečných příjmů
- rychlé vyřízení
- bezúčelová půjčka
- rychlé schválení
- možnost půjčky až do výše 5.000.000,- (pouze se zástavou nemovitosti)
- od 30.000,- do 3.000.000,- i bez zajištění nemovitostí
- splatnost úvěru nastavíme individuálně podle klienta v rozmezí od 1 měsíce do 30 let
- možnost předčasného splacení podnikatelské půjčky a to bez sankcí a navýšení
- nebankovní půjčky pro podnikatele jsou bez nahlížení registrů
- žádné poplatky předem
- vyplatíme vaše závazky – exekuce, zástavy, finanční úřad, zdravotní pojišťovny
- rychlé schválení a vyplacení podnikatelské půjčky

Samotné podnikání je s dluhy a nedostatkem financí mnohem složitější, jelikož bez finančních zdrojů nemůžete řádně pokračovat v podnikání a tím se celá situace zhoršuje. Navíc tím trpí i váš soukromý život, pokud nemáte peníze na poplatky spojené s bydlením nebo životní úrovní. Nebankovní půjčky pro OSVČ jsou tedy jediným způsobem, jak peníze získat v případě, že vám banky odmítají vyjít vstříc.

Rychlá nebankovní půjčka pro podnikatele je určena především podnikatelům, kteří podnikají nepřetržitě alespoň 12 měsíců.

Výše podnikatelské půjčky:

- od 30.000,- do 5.000.000,-
- vyplacení probíhá jednorázově na účet, ze kterého později probíhá i splácení půjčky

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - splácení

- délka splatnosti od 1 měsíce do 30 let
- splácení probíhá formou měsíčních splátek
- úvěr můžete předčasně splatit (bez sankcí)

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - podmínky

Abychom vám mohli úspěšně vyřídit nebankovní půjčku pro podnikatele od přímého investora, bude potřeba splňovat nějaké parametry.
Ideální klient by podle investora měl mít: - věk nad 18 let
- trvalé bydliště na území České Republiky
- zdroj příjmu ke splácení půjčky
- živnostenský list
- platné doklady totožnosti (OP a druhý doklad totožnosti - Řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas)
- daňové přiznání za předchozí období

V případě, že máte zájem o nebankovní úvěr pro podnikatele, vyplňte prosím jednoduchou online žádost. V nejkratší možné době vás bude kontaktovat náš úvěrový poradce, který s vámi dopodrobna probere podmínky půjčky a navrhne co možná nejvýhodnější řešení vaší situace a to vše zdarma.

Online žádost o půjčku

Požádejte si o půjčku ihned a zdarma. Naše půjčka je bez poplatků předem